TOP 5 líčení na stužkovú

Klaudia Krivosudska MUA

In Líčenia Posted

Líčenie na stužkovú

Stužková je len raz za život a každé dievča chce vyzerať čo najlepšie v tento výnimočný večer. Povedzme si na rovinu, dievčatá to nemajú také jednoduché s prípravami ako chlapci! Budúce maturantky si hľadajú svoje vysnívané šaty, rezervujú si termín u kaderníčky, manikérky, či vizážistky.

Ak máte záujem na stužkovej zažiariť s dokonalým makeupom, ale nemáte ešte predstavu ako by mal vyzerať, nechajte sa inšpirovať mojimi TOP 5 líčeniami na stužkovú.

Líčenie 1: Soft glam

Prvé líčenie je pre krásky, ktoré majú tendenciu sa vyhýbať výraznému makeupu. Tento vzhľad je minimálny, ale stále nádherný a bez pocitu ťažkosti. Ľahké dymové líčenie očí a výraznejšie koketné riasy. S týmto líčením nemôžte rozhodne nič pokaziť.

Líčenie 2: Smokey eye

Dymové líčenie je určené pre dievčatá, ktoré sa neboja výrazného makeupu a chcú vyzerať super na fotkách. Strieborná a čierna je klasika, ale farby sa môžu zameniť tak, aby ladili s vašimi šatami a vy ste vyzerali dokonale.

Líčenie 3: Glitter Cut Crease

Cut crease patrí v poslednej dobe medzi veľmi populárne líčenia. Takýto štýl líčenia je určený pre dievčatá, ktoré milujú noblesu. Najobľúbenejšie glitrové farby sú ružová, zlatá a champagne, ale glitre môžete nájsť v doslova každej farbe, ktorú chcete! Skúste trochu zjemniť vzhľad tým, že pridáte neutrálnu farbu do ohybu oka a glitre vyniknú ešte viac.

Líčenie 4: Color Glam

Štvrté líčenie je o niečo odvážnejšie. Buď si vyberiete farbu, ktorá sa zhoduje s vašimi šatami alebo kontrastnú farbu, aby vynikli vaše oči. Pery nechajte neutrálne, takže celková pozornosť zostane na jednom mieste. Ak sa rozhodnete pre biele alebo čierne šaty, zvoľte náhodnú pop farbu na oči.

Líčenie 5: Hollywood Glam

Hollywood Glam sa vždy osvedčil ako výborné líčenie na stužkovú. Napokon, kto by nechcel vyzerať, že sa chystá kráčať po červenom koberci? Zvoľte si čiernu linku na oči, červené pery a jemnú ružovú farbu na líčka. Takýto makeup spolu s krásne upravenými vlasmi bude mať zaručene úspech. Ak červenú na perách neobľubujete, môžte zvoliť aj inú výraznú farbu rúžu.

Pokiaľ si na makeup netrúfate samé, neváhajte si u mňa rezervovať termín.

Teším sa na budúce maturantky a želám krásnu stužkovú.

Loading...

0 Comments

Leave a Comment