Inšpirácie na svadobné líčenie

Klaudia Krivosudska MUA

In Líčenia Posted

Inšpirácie na svadobné líčenie

Svadobné líčenie

Krásne, svieže, jedinečné a pohodlné. Také by malo byť vaše svadobné líčenie. Líčenie, v ktorom sa budete cítiť v deň D ako princezné. Každá ste iná, každá máte iné preferencie a očakávania od svadobného líčenia. Niektoré naopak neviete, čo vám pristane, prípadne sa vôbec nelíčite. Práve preto som si pre vás pripravila tento článok, v ktorom vám ukážem 3 základné svadobné líčenia. A verím, že vám pomôžem v rozhodovaní.

1. Inšpirácia na svadobné líčenie “Glitter Cut Crease”

Toto líčenie je ideálne pre nevestičky, ktoré sa rozhodnú zvýrazniť oči. Líčenie môže byť s glitrami aj bez glitrov. To už záleží iba na vás. Ak máte rady trblietky, odporúčam v deň svadby aj glitre. Krásne ukážu na fotkách. Pre nevestičky mám najradšej glitre od značky NYX v odtieni Crystal.

K takémuto štýlu líčenia sa hodia jemné pery, buď staroružové, nude, prípadne iba lesk. Odvážnejšie môžu siahnuť aj po výraznejších farbách rúžov.

 

2. Inšpirácia na svadobné líčenie “Nude líčenie”

Nude alebo nahé líčenie je ideálne pre nevestičky, ktoré preferujú jemné líčenie, prípadne sa nelíčia. Pri tomto líčení sa zameriavam na pleť a obočie. Na pleť najradšej aplikujem hydratačný krém na rozjasnenie pleti MAC Srobe Cream. Ukľudňuje, osviežuje, hydratuje a nabíja energiou nevýraznú či unavene vyzerajúcu pleť pomocou veľkého množstva vitamínov a dávky zeleného čaju. Oči a pery zostávajú tón v tóne. Môžu byť nude alebo bledoružové. Linka ani umelé mihalničky pri tomto líčení nie sú potrebné.

 

3. Inšpirácia na svadobné líčenie “Red lips”

Aj červené pery sa hodia nevestičkám. Avšak musíte ich vedieť nosiť, lebo výrazné pery je treba častejšie kontrolovať. Medzi moje najobľúbenejšie určite patria matné tekuté rúže od MAC v odtieni Fashion Legacy a Dance With Me. K výraznému rúžu stačí čierna linka, hnedý tieň v ohybe oka a umelé mihalnice. Samozrejme rúž môže byť aj v inom odtieni.

 

Skúška svadobného líčenia

Ak už máte predstavu o svadobnom líčení, ale chcete si byť stopercentne istá vaším výberom, určite sa objednajte aj na skúšku líčenia, ktorú je ideálne absolvovať cca mesiac pred svadbou. Skúška líčenia trvá približne 2 hodinky. Rada vám ukážem aj viac variácií líčenia, rôzne odtiene rúžov, prípadne vám nalepím trsy alebo umelé mihalnice. Na skúšku je dobré prísť v priebehu dňa, aby ste líčenie videli na dennom svetle a zistili ako vám vydrží líčenie do večera. Niektoré nevestičky si naplánujú skúšku líčenia a účesu v jeden deň, aby videli finálny look. Vždy odporúčam najskôr spraviť účes a až potom makeup. Na skúšku môžete prísť v bielom tričku, závoj na vyskúšanie mám v salóne.

Ak ešte nemáte rezervovaný termín na skúšku svadobného líčenia, prípadne termín svadobného líčenia, môžete ma kontaktovať aj prostredníctvom rezervačného formulára:

Loading...

0 Comments

Leave a Comment