Klaudia Krivosudska MUA

In Ponuka kurzov Posted

Na výber máte z dvoch skupinových kurzov líčenia:

SKUPINOVÝ KURZ SEBALÍČENIA

Pripravila som pre vás dvojhodinový kurz sebalíčenia, na ktorom sa naučíte ako sa rýchlo, efektívne a správne nalíčiť. Určený pre slečny/ženy všetkých vekových kategórií, ktoré sa chcú zdokonaliť v líčení, naučiť sa líčením vyzdvihnúť svoje prednosti alebo sa zbaviť starej rutiny a byť trendy.

Na kurze sa naučíte základy denného a večerného líčenia (teória, názorná ukážka, kontúrovanie tváre, úprava obočia, tieňovanie očí). Všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel Vám bude k dispozícii. Certifikát (neakreditovaný) o absolvovaní kurzu pre každú z Vás.

Kurzy usporadúvam pre minimálne 2 a maximálne 4 osoby, čím je zaručený čo najindividuálnejší prístup.

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
skupinový kurz sebalíčenia 1 deň x 2 hodiny49 €

 

SKUPINOVÝ PROFESIONÁLNY KURZ 

Tento trojdňový kurz je určený pre všetkých (od začiatočníkov až po pokročilých), ktorí chcú získať komplexné vedomosti potrebné pre prácu vizážistu.

Cieľom kurzu je rozšíriť si vedomosti z vizážistiky, spoznať produkty, štetce a základné pomôcky vizážistov pre vykonávanie tohto povolania. Naučím vás správny contouring, formovanie obočia a tieňovanie očí. Vysvetlím vám techniky líčenia a aktuálne trendy v líčení. Taktiež ovládať farebnú typológiu, tzn. ako si správne vybrať farby pri líčení. Ukážem vám rôzne tipy a triky v líčení a dozviete sa množstvo užitočných informácií a rád, aby ste sa vyhli mnohým zbytočným začiatočníckym chybám a našli odvahu sa naplno vrhnúť do líčenia.

Na kurz je potrebné si priniesť druhý a tretí deň modelku. V prípade záujmu modelku zabezpečím. K dispozícii budete mať všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel. V cene kurzu je študijný materiál, káva, voda. Po absolvovaní kurzu obdrží každý certifikát (neakreditovaný), taktiež fotografie z kurzu, ktoré sú peknou spomienkou a skvelým začiatkom vizážistu.

Zámerom kurzu je, aby ste sa stali úspešným profesionálom vo vizážistike a mali odvahu sa s chuťou pustiť do líčenia.

 Kurzy usporadúvam pre minimálne 2 a maximálne 4 osoby, čím je zaručený čo najindividuálnejší prístup.

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
skupinový PROFI kurz  3 dni x 4 hodiny199 €

Služby si môžete rezervovať prostredníctvom tohto formulára.

Loading...

0 Comments

Leave a Comment