Klaudia Krivosudska MUA

In Ponuka kurzov Posted

Momentálne nie je možné prihlásiť sa na skupinové kurzy.

Na výber máte z dvoch skupinových kurzov líčenia:

SKUPINOVÝ KURZ SEBALÍČENIA

Pripravila som pre vás dvojhodinový kurz sebalíčenia, na ktorom sa naučíte ako sa rýchlo, efektívne a správne nalíčiť. Určený pre slečny/ženy všetkých vekových kategórií, ktoré sa chcú zdokonaliť v líčení, naučiť sa líčením vyzdvihnúť svoje prednosti alebo sa zbaviť starej rutiny a byť trendy.

Na kurze sa naučíte základy denného a večerného líčenia (teória, názorná ukážka, kontúrovanie tváre, úprava obočia, tieňovanie očí). Všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel Vám bude k dispozícii. Certifikát (neakreditovaný) o absolvovaní kurzu pre každú z Vás.

Kurzy usporadúvam pre minimálne 2 a maximálne 4 osoby, čím je zaručený čo najindividuálnejší prístup.

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
skupinový kurz sebalíčenia 1 deň x 2 hodiny59 €

SKUPINOVÝ PROFESIONÁLNY KURZ 

Tento trojdňový kurz je určený pre všetkých (od začiatočníkov až po pokročilých), ktorí chcú získať komplexné vedomosti potrebné pre prácu vizážistu.

Cieľom kurzu je rozšíriť si vedomosti z vizážistiky, spoznať produkty, štetce a základné pomôcky vizážistov pre vykonávanie tohto povolania. Naučím vás správny contouring, formovanie obočia a tieňovanie očí. Vysvetlím vám techniky líčenia a aktuálne trendy v líčení. Taktiež ovládať farebnú typológiu, tzn. ako si správne vybrať farby pri líčení. Ukážem vám rôzne tipy a triky v líčení a dozviete sa množstvo užitočných informácií a rád, aby ste sa vyhli mnohým zbytočným začiatočníckym chybám a našli odvahu sa naplno vrhnúť do líčenia.

Na kurz je potrebné si priniesť všetky tri dni modelku. V prípade záujmu modelku zabezpečím. K dispozícii budete mať všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel. V cene kurzu je študijný materiál, káva, voda, malé občerstvenie. Po absolvovaní kurzu obdrží každý certifikát (neakreditovaný), taktiež fotografie z kurzu, ktoré sú peknou spomienkou a skvelým začiatkom vizážistu.

Zámerom kurzu je, aby ste sa stali úspešným profesionálom vo vizážistike a mali odvahu sa s chuťou pustiť do líčenia.

Po kurze organizujem pre ľudí, ktorí u mňa absolvujú PROFI kurz líčenia, workshopy zamerané na rôzne témy. Takže, ak vám bude stále niečo nejasné, prípadne budete potrebovať dodatočné informácie, alebo si budete chcieť prísť iba precvičiť líčenie, ste u mňa vítaní. Viac informácii o workshopoch poskytnem na kurze.

Kurzy usporadúvam pre minimálne 2 a maximálne 4 osoby, čím je zaručený čo najindividuálnejší prístup.

Teším sa na vás 🙂

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
skupinový PROFI kurz  3 dni x 4 hodiny199 €

Služby si môžete rezervovať prostredníctvom tohto formulára.

Loading...

0 Comments

Leave a Comment