Klaudia Krivosudska MUA

In Ponuka kurzov Posted

Individuálny kurz líčenia je ideálnou voľbou pre slečny/dámy, ktoré preferujú individuálny prístup. Na kurze sa budem venovať iba Vám. Na výber máte z dvoch individuálnych kurzov líčenia:

INDIVIDUÁLNY KURZ SEBALÍČENIA

Pripravila som pre Vás dvojhodinový kurz sebalíčenia, na ktorom sa naučíte ako sa rýchlo, efektívne a správne nalíčiť. Určený pre slečny/ženy všetkých vekových kategórií, ktoré sa chcú zdokonaliť v líčení, naučiť sa líčením vyzdvihnúť svoje prednosti alebo sa zbaviť starej rutiny a byť trendy.

Na kurze sa naučíte základy denného a večerného líčenia (teória, názorná ukážka, kontúrovanie tváre, úprava obočia, tieňovanie očí). Všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel Vám bude k dispozícii.

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
individulány kurz sebalíčenia 1 deň x 2 hodiny79 € 

INDIVIDUÁLNY PROFESIONÁLNY KURZ

Tento dvojdňový kurz je určený pre všetkých (od začiatočníkov až po pokročilých), ktorí chcú získať komplexné vedomosti potrebné pre prácu vizážistu.

Cieľom kurzu je rozšíriť si vedomosti z vizážistiky, spoznať produkty, štetce a základné pomôcky vizážistov pre vykonávanie tohto povolania. Naučím Vás správny contouring, formovanie obočia a tieňovanie očí. Vysvetlím Vám techniky líčenia a aktuálne trendy v líčení. Taktiež ovládať farebnú typológiu, tzn. ako si správne vybrať farby pri líčení. Ukážem Vám rôzne tipy a triky v líčení a dozviete sa množstvo užitočných informácií a rád, aby ste sa vyhli mnohým zbytočným začiatočníckym chybám a našli odvahu sa naplno vrhnúť do líčenia.

Na kurz je potrebné si priniesť obidva dni modelku. V prípade záujmu modelku zabezpečím. Prvý deň je zameraný na denné líčenie, druhý deň na výraznejšie večerné líčenie. K dispozícii budete mať všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel. V cene kurzu je študijný materiál, káva, voda, malé občerstvenie. Po absolvovaní kurzu obdržíte certifikát (neakreditovaný), taktiež fotografie z kurzu, ktoré sú peknou spomienkou a skvelým začiatkom vizážistu.

Zámerom kurzu je, aby ste sa stali úspešným profesionálom vo vizážistike a mali odvahu sa s chuťou pustiť do líčenia.

Po kurze organizujem pre ľudí, ktorí u mňa absolvujú PROFI kurz líčenia, workshopy zamerané na rôzne témy. Takže, ak vám bude stále niečo nejasné, prípadne budete potrebovať dodatočné informácie, alebo si budete chcieť prísť iba precvičiť líčenie, ste u mňa vítaní. Viac informácií o workshopoch poskytnem na kurze.

Teším sa na vás 🙂

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
individulány PROFI kurz  2 dni x 4 hodiny249 €

Služby si môžete rezervovať prostredníctvom tohto formulára.

Loading...

0 Comments

Leave a Comment