Klaudia Krivosudska MUA

In Ponuka kurzov Posted

Individuálny kurz líčenia je ideálnou voľbou pre slečny/dámy, ktoré preferujú individuálny prístup. Na kurze sa budem venovať iba Vám. Na výber máte z dvoch individuálnych kurzov líčenia:

INDIVIDUÁLNY KURZ SEBALÍČENIA

Pripravila som pre Vás dvojhodinový kurz sebalíčenia, na ktorom sa naučíte ako sa rýchlo, efektívne a správne nalíčiť. Určený pre slečny/ženy všetkých vekových kategórií, ktoré sa chcú zdokonaliť v líčení, naučiť sa líčením vyzdvihnúť svoje prednosti alebo sa zbaviť starej rutiny a byť trendy.

Na kurze sa naučíte základy denného a večerného líčenia (teória, názorná ukážka, kontúrovanie tváre, úprava obočia, tieňovanie očí). Všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel Vám bude k dispozícii. Po absolvovaní kurzu obdržíte certifikát (neakreditovaný).

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
individulány kurz sebalíčenia 1 deň x 2 hodiny69 € 

 

INDIVIDUÁLNY PROFESIONÁLNY KURZ

Tento dvojdňový kurz je určený pre všetkých (od začiatočníkov až po pokročilých), ktorí chcú získať komplexné vedomosti potrebné pre prácu vizážistu.

Cieľom kurzu je rozšíriť si vedomosti z vizážistiky, spoznať produkty, štetce a základné pomôcky vizážistov pre vykonávanie tohto povolania. Naučím Vás správny contouring, formovanie obočia a tieňovanie očí. Vysvetlím Vám techniky líčenia a aktuálne trendy v líčení. Taktiež ovládať farebnú typológiu, tzn. ako si správne vybrať farby pri líčení. Ukážem Vám rôzne tipy a triky v líčení a dozviete sa množstvo užitočných informácií a rád, aby ste sa vyhli mnohým zbytočným začiatočníckym chybám a našli odvahu sa naplno vrhnúť do líčenia.

Na kurz je potrebné si priniesť druhý deň modelku. V prípade záujmu modelku zabezpečím. K dispozícii budete mať všetok materiál vrátane štetcov a líčidiel. V cene kurzu študijný materiál, káva, voda. Po absolvovaní kurzu obdržíte certifikát (neakreditovaný), taktiež fotografie z kurzu, ktoré sú peknou spomienkou a skvelým začiatkom vizážistu.

Zámerom kurzu je, aby ste sa stali úspešným profesionálom vo vizážistike a mali odvahu sa s chuťou pustiť do líčenia.

POLOŽKADĹŽKA KURZUCENA
individulány PROFI kurz  2 dni x 4 hodiny249 €

Služby si môžete rezervovať prostredníctvom tohto formulára.

Loading...

0 Comments

Leave a Comment