Ako získať najkrajšiu pleť, akú ste kedy mali, pre Váš „BIG DAY“

Klaudia Krivosudska MUA

In Líčenia Posted

Keď príde k Vášmu veľkému dňu, je veľa vecí, ktoré musíte skĺbiť tak, aby všetko klaplo ako má a hlavne aby ste Vy boli spokojné, pretože nech si hovorí kto chce čo chce, je to Váš deň!

Či už hovoríme o manikúre, svadobnom účese, svadobnom líčení, výzdobe, svadobných šatách… no je toho neúrekom. O všetko sa treba postarať.

Avšak nemali by ste zabudnúť ani na Vašu pleť. Pretože fotky, hlavne tie svadobné s krásnym líčením chcete mať vyložené na poličke do konca svojho života (manželstva).

Netreba zabúdať, že Vaša tvár respektíve pleť je vec, na ktorú sa musíte začať sústrediť niekoľko týždňov ak nie mesiacov pred svadbou (záleží aké kozmetické alebo až chirurgické zákroky chcete absolvovať).

Niektoré nevesty si myslia, že svadobné líčenie v prevedení makeup artistu spraví zázraky.

Avšak aj my – vizážisti sme len ľudia a treba nám trošku pomôcť.

3 mesiace pred svadbou:

Depilácia tváre respektíve laser – ak máte záujem o ošetrenie Vašej tváre laserom, mali by ste začať 2-3 mesiace pred svadbou, pretože medzi jednotlivými zákrokmi musí byť 6 týždňov.

Ak rozmýšľate o vyhľadení tváre alebo korekcii vrások, tiež si to nenechávajte na poslednú chvíľu.

Ak máte problematickú pleť, kontaktujte svojho dermatológa a poraďte sa, čo by sa s tým daným problémom dalo robiť.

1 mesiac pred svadbou:

Vyraďte zo svojho jedálnička mliečne výrobky, nielenže sa Vám podstatne zlepší pleť a zmizne akné, ale pomôže Vám to aj pri ďalšej skúške šiat, vkĺznuť do nich ešte pohodlnejšie.

Na rozjasnenie Vašej pleti taktiež odporúčam používanie jemného peelingu, túto procedúru zvládnete doma ľavou zadnou.

Ak máte v obľube botox, objednajte sa na zákrok.

Ak sa Vám zdá, že Vám čosi chýba na vyplnenie dekoltu, skúste dočasné implantáty, vydržia len 24 hodín, takže na ďalší deň budete zase sama sebou.

2 týždne pred svadbou:

Ak nie ste opálené a chceli by ste trošku farby, teraz je ten správny čas na solárium (pretože dovolenku by ste už asi nestihli).

Taktiež by ste mali mať posledné ošetrenie Vašej tváre laserom.

1 týždeň pred svadbou:

Posledné prípravy vrcholia a to sa týka aj Vašej pleti a pokožky, aby ste vo svoj “Veľký deň” priam žiarili vo svadobnom líčení, je čas na celkový peeling, aby ste sa zbavili tzv. Mŕtvej kože a ukázala sa tá žiarivá, krásne opálená a jemná pokožka.

2-1 deň pred svadbou:

Dva alebo jeden deň pred svadbou choďte poslednýkrát do solária.

Hydratácia je veľmi dôležitá nielen pre Vaše telo ale hlavne pre pleť, a preto nezabudnite hydratovať Vašu pleť každý deň, aby ste v svadobných šatách žiarili a nikto z vás nemohol odtrhnúť zrak. Taktiež nezabúdajte piť dostatok tekutín. Pleť sa Vám za to odvďačí.

Ešte jedna rada nakoniec… Venujte extra pozornosť Vašim rukám, pretože všetci budú obdivovať Vaše prstienky.

 

 

0 Comments

Leave a Comment